Новини

Результат приймання участі в міжнародному конкурсі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 2» (встановлення нової системи опалення в Яроцькому дитсадку)

Результат приймання участі в міжнародному конкурсі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 2» (встановлення нової системи опалення в Яроцькому дитсадку)

 

«Інноваційні енергоефективні заходи в Яроцькому ДНЗ . Реконструкція системи опалення з встановленням піролізного котла та алюмінієвих радіаторів»

Підготовлено:
Яроцькою сільською радою та Ужгородською районною громадською організацією «Ініціативна група», за підтримки Ужгородської районної ради та районної державної адміністрації.

 

Ярок та Стрипа - маленькі села – дієва громада
Наша сила не в грошах, наша сила в єдності!

В усвідомленні громадою своєї сили , спроможності у вирішенні багатьох питань,шляхом єднання та спільних зусиль!

Щира вдячність усім за довіру, допомогу та підтримку починань громади заради добробуту її мешканців!

 

Так виглядав дошкільний навчальний заклад до...

Детальніше...

Приймання участі в обласному конкурсі: «Кращий населений пункт 2013 року»

Село Стрипа на Ужгородщині – серед найкращих сіл в області
Стрипа15 грудня провели підсумки другого етапу конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою та зразкового громадського порядку» підбили у приміщенні Закарпатської ОДА. Експертна комісія ознайомилася із запропонованими фотоматеріалами, а також проаналізувала роботу кожного із представлених населених пунктів по ряду конкурсних критеріїв.
Заявки на участь у другому етапі конкурсу подали п'ять населених пунктів. Це села Біла Церква (Рахівський район), Поляна (Свалявський район), Стрипа (Ужгородський район), Кострино (Великоберезнянський район) та Яноші (Берегівський район). Однак через недоукомплектований стартовий пакет документів до участі у конкурсі не взяли села Кострино та Яноші. Відтак, за звання кращого змагалися три населені пункти: Біла Церква, Стрипа та Поляна.
Саме їх за рядом критеріїв і оцінювали члени конкурсної комісії, до якої увійшли представники ряду обласних установ та організацій. Вони повинні були оцінити села-конкурсанти за рівнем витрат позабюджетних коштів на благоустрій, впровадженням енергозберігаючих технологій, станом вулично-дорожньої мережі, ситуацією із роздільним збиранням сміття, технологіями його переробки, станом водопровідно-каналізаційних мереж тощо.
Відтак, на думку експертів, населеним пунктом найкращого благоустрою та зразкового громадського порядку стало село Поляна Свалявського району. Друге місце посіла Стрипа (Яроцької сільської ради Ужгородського району). Третє, відповідно, село Біла Церква, що на Рахівщині. Сільські ради-переможці та призери, згідно умов конкурсу, отримають і відповідні подарунки: за перше місце – 60 тисяч гривень, друге – 40 тисяч, третє – 20 тисяч гривень, повідомили в прес-рес-центр Закарпатської ОДА.

Детальніше...

Приймання участі в міжнародному конкурсі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ» (встановлення нової системи опалення в Яроцькому дитсадку)

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ» «Інноваційні енергоефективні заходи в Яроцькому ДНЗ . Реконструкція системи опалення з встановленням піролізного котла та алюмінієвих радіаторів» Пріоритетний напрямок: «Підвищення енергоефективності» Підготовлено: Яроцькою сільською радою та Ужгородською районною громадською організацією «Ініціативна група», за підтримки Ужгородської районної ради та районної державної адміністрації.

 

OhFT32p8Dj0 aK3667WKUVI MpGOupV jxE

 

Детальніше...

«Просто неба». Село Стрипа

Маленьке село — це наче велика родина. У селі Стрипа є всього 130 хат, проте громада села – одна із найактивніших в Закарпатті! Вони створили ініціативну групу, взяли участь у багатьох проектах та конкурсах. Їх визнали одним з кращих сіл Закарпаття, а на загальноукраїнському рівні Стрипа зайняла 4 місце! Чим займається ця родина у період «міжсезоння»: між осінню та зимою? Дізнайтеся із нашого випуску «Просто неба»!

Автор: Марічка Черничко, Оператор: Роберт Боднар, Режисер: Ігор Гаврилюк. Відеосюжет створений телеканалом "Тиса 1"

Встановлення мармурового хреста

22 жовтня 2013 року керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський в селі Стрипа, з духовенством єпархії освятив величний Хрест.
Красивий п'ятиметровий мармуровий Хрест з благословіння владики Феодора було встановлено при в'їзді в село Стрипа, Ужгородського району.
Ця святиня є свідченням великої любові до Бога та продовженням благочестивої традиції наших предків встановлювати поклонні Хрести, як святиню та символ глибокої віри та любові до свого Творця.
Разом з тим встановлення та освячення Хреста приурочене до 1025-ліття Хрещення Київської Русі.
Хрест було встановлено коштом місцевих меценатів, за підтримки настоятеля сільського храму протоієрея Іоана Лабатій.

8

Приймання участі в міжнародному конкурсі «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ» (Капітальний ремонт даху об'єкту соціальної сфери села Стрипа: ФАП, клуб, бібліотека)

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ» (Капітальний ремонт даху об'єкту соціальної сфери села Стрипа: ФАП, клуб, бібліотека). Станом на 01.11.2013 року реалізація проекту успішно завершена. Загальна вартість проекту становила 134 041,00 грн, в тому числі: - 20 600,00 грн. – кошти ПРООН ; - 6 864,00 грн. – кошти громади; - 66 577,00 грн. – кошти сільської ради; - 40 000,00 – кошти районної ради. Щира подяка всім, хто долучився до реалізації даного мікропроекту!

 

DSCN0872

 

Детальніше...

Прогноз погоди