Зелений туризм в Стрипі

Зелений туризм в Стрипі

 

Село  Стрипа   відзначається  мальовничою  передгірною  місцевістю, екологічно  чистим  повітрям , що створює сприятливі умови для розвитку  туризму  та  рекреації  на  території  населеного пункту.    На сьогодні навколо сіл Ярок та Стрипа  вже промарковано та ознаковано близько 28 км туристичних шляхів.

Село знаходиться неподалік від Ужгорода, всього за 10 км від обласного центру, що дуже зручно для туристів, які полюбляють поєднувати сільський відпочинок з цивілізованим.

Близькість до обласного центру не спотворила автохтонність сільської місцевості Стрипи. Тут усе залишилося в законсервованому стані 70-х років минулого століття: хати, дитсадок, школа. Будинки часто обгороджені невеличким, як у Європі, парканом, щоб було видно барвистий квітник.

Якщо набридне розмірене сільське життя, його можна розбавити туристичним походом до багатого на мінеральні води Вирголат-Гутинського вулканічного хребта, гір Діл та Антиловецька Поляна. Через останню проходить один із найстаріших туристичних шляхів Закарпаття, який починається від підніжжя Невицького замку. Від пам’ятки залишилися розвалини, однак замок діє і є популярним місцем мандрівників.

Вершина Анталовецької Поляни є кратером погаслого вулкана. Поруч із нею знаходяться ще два бокові кратери, заповнені водою, — Ворочівські озера, які ще називають Синіми озерами.

 

Прогноз погоди